Haškova tajná analýza krněnské ČT

19. 12. 2011 9.07 8 komentářů
Milý pane Dvořáku,
úvodem mé analýzy fungování krněnské ČT chci velmi poděkovat za Váš rozumný veřejnoprávní přístup. Televizi rozumím velmi dobře, protože mám na mé stránce spoustu fotek a videií, na kterých jsem .

Kdybyste to náhodou nevěděl,  jsem poslanec, člen volebního výboru, zemědělského výboru a ještě jsem hateman, takže toho zvládnu hodně. Proto vím nejlíp, co by televize neměla vysílat. Myslím, že by nám mělo jít o tu stejnou věc, abysme se měli všichni tak nějak dobře. V mé SWAT analýze se zaměřím na koncepční problémy krněnské televize, které by bylo vhodné odstranit.

Typičtí obyvatelé Jižní Moravy.

Nejprve je nutné potrestat reportéry, kteří zmínili údajné problémy s mým doktorským titulem. Mám doktorát z práv na Vysoké škole v Sládkovičově, což je takový východo-evropský Oxford. Má dokonce pobočku i v Krně a ve vedení té pobočky sedí mí kamarádi ze strany, ale to sem nepatří. Napsal jsem dlouhou práci o družstvu a vedoucí té školy (Děkan) říkal, že je ta práce výborná. Proto ji nechci nikomu ukazovat – lidi pak závidí. Abych vyvrátil všechna absurdní podezření, nechal jsem si udělat nezávislé posudky. Dopadly výborně. Nechci je nikomu ukazovat a raději ani neřeknu, kdo je napsal, proč a co za to dostal – lidi jsou zlí.

Takových krásných fotografií má nejmocnější hateman opravdu hodně!

A když už jsem u toho, vyhoďte pana Šebelu. Byl se protizákonně ptát mých kolegů z ODS i ČSSD z nejlepšího krněnského magistrátu na jejich tituly. Nechci Vás unavovat detaily, ale všechno je v nejlepším pořádku. Ale uznejte, ptát se na co chcete přece nemůžete ani na pražském hradě, když přijede náš ruský přítel Medveděv. Moc se mi tenhle přístup líbí, ostatně pro to mám ve svém týmu Martina Ervu, který předtím pracoval pro pana presidenta, inženýra, basketbalistu Vyšehradu A (nikoli B), meteorologa Václava Klause. Líbilo se mi, jak jste k celé kauze mlčel. Myslím, že jste člověk na svém místě.

I bůh stojí za JUDr. Haškem.

Nedávno jsem se díval na ten pořad od Moravce, jak ho vysíláte v neděli nebo snad už můžu říct, vysílali. Byl tam můj přítel a budoucí prezident, nejlepší primátor Román Onderka. Víte, každý má nějaké vlohy a můj přítel není zrovna rétor, takže by mu Vaše televize měla pomoct. Tak nějak mu jít naproti. A ne, že ho necháte mluvit a do toho dáváte prostřihy na Gazdíka, který sedí na proti a směje se mu do obličeje. Tam už jen chybělo pouštět takový ten smích po každé větě, jak je to v těch sitkomech – kdy zase budete vysílat mé oblíbené Přátele? Přitom to stačilo šikovně sestříhat, toho Gazdíka vyhodit (není on náhodou Rom?) a primátorovy promluvy poskládat tak, aby to tak nějak dávalo trochu smysl a byla v tom určitá důstojnost hodná jeho úřadu. Tak snad pro příště.

V televizi jim to bude slušet.

A ještě teda ten Minařík, jako co to má být? Dyť on si normálně za veřejnoprávní peníze – což jsou moje peníze – dělá legraci z Krna! Navíc je tlustý a zarostlý, copak tam nemůže poskakovat nějaká hezká holka?, třeba v kroji, když jsme na té Moravě. Mohla by ukazovat co se nám povedlo a co hezkého plánujeme, takový ten československý týdeník, jak to dávali v padesátých letech, to by se mohlo obnovit! Opravdu totiž nevím, proč by se mělo vysílat, jak můj přítel a kolega Miloslav Humpolíček najíždí svým autem do cyklistů. Je to přece zasloužilý zastupitel a má na své jednání právo. Stejně jako mám já právo, jezdit si po městě rychlostí, jakou uznám za vhodnou.

Teď se třeba bude v Krně stavět kanál, to by byly hezké reportáže a ne řešit nějaké matky, co nemají na jesle. A těch koncepcí co mají v šuplíku, vždyť to jsou hotové náměty na filmy. Ten jejich přesun nádraží, to je třeba něco mezi Matrixem, Kmotrem a Vesničko má středisková a tak bych mohl v mé analýze pokračovat ještě hodně dlouho.

Pevně věřím, že jsem Vám poskytl objektivní zpětnou vazbu bez jakéhokoli politického tlaku a pokud chcete zůstat na své pozici, tak ji jistě rozumně využijete.

S pozdravem
Poslanec, hateman, JUDr. Michal Hašek.

8 Komentářů

 • Nemohli by krněnští investigativci zjistit, co dělal hatemana Hašek na páteční vánoční besídce ČT, když to byla uzavřená společnost pouze pro zaměstnance? Nevzal tam náhodou nějaký úvazek? třeba mediálního poradce?

 • Standa von Kröna

  údajně rozdával pohlazení hodným zaměstnancům a výpovědi těm zlobivým

 • Joj Sládkovičovo, to je veru fakulta: http://www.youtube.com/watch?v=Hd85Ajaesp0

 • Rarášek

  Tak se ledy lámou. Viz článek, kde je Hašek zařazen mezi kmotry:

  http://dialog.ihned.cz/komentare/c1-54305660-radim-jancura-jak-jsem-nahanel-ministra-kalouska

  CITACE:
  “Očišťování politické scény nastartované v ODS nyní pokračuje v ČSSD, která hledá cestu, jak se zbavit kmotrovského křídla reprezentovaného Palasem, Haškem, Rafajem či Hulinským”

 • Sládkovičovo… Heh, to je megaškola, kde kvalita štúdia je tak neuveritelne vysoká, že všetky firmy na planéte sa boja zamestnať akéhokoľvek absolventa tejto vysokej školy, pretože jeho neuveritelné kvality získané počas extraordinárneho štúdia by sa mohli tak silno prejaviť, že kariérny postup a výkonnosť by mala za následok postupnú stratu zamestnania všetkých ostatných pracovníkov, pretože by boli už nepotrební.

Leave a Reply


Další zprávy

 • Hlavní článek Otevřenost Koryčánek nesmí být děkanem architektury. Baví se s neziskovým sektorem

  Koryčánek nesmí být děkanem architektury. Baví se s neziskovým sektorem

  Když jde o zájmy města, musí jít osobní preference stranou. Hnutí Žít Brno se proto jednoznačně přidává na stranu profesorů a docentů Fakulty architektury VUT, kteří odmítají, aby se děkanem stal buran, který zastává alternativní názory. Jak správně konstatuje Ivan Ruller či Josef Chybík, jmenováním Rostislava Koryčánka by se mohly přerušit dobré vztahy mezi městem Brnem a fakultou a architekt Petr Pelčák by mohl přijít o zakázky, které od města dostává. Tomu je potřeba zabránit za každou cenu Lidé z [...]

  Čti dál →
 • Hlavní článek Otevřenost O jako Otevřenost. Veřejná debata již tuto středu

  O jako Otevřenost. Veřejná debata již tuto středu

  Tentokrát se diskuze uskuteční v Café Paradigma na Marešové 8 (za FSS), ve středu 11. června od 18 hodin. Otevřenost má být dle Marušky Z. jedna z “verbálních priorit” města Brna, ale jak víme, město Brno si naopak zakládá na tom, že utajuje i územní plán, jak dokládá legendární projekt Odboru územního chaosu a destrukce, N.E.P.O.V.Í.M. Vytáhnout smlouvy z městských firem trvá roky, o proaktivním zveřejňování si můžeme nechat leda zdát. Účast nikým nevolené veřejnosti na tvorbě územního plánu či [...]

  Čti dál →
 • Ekonomika Hlavní článek Rozvoj Černovice šetří. Ať to stojí, co to stojí.

  Černovice šetří. Ať to stojí, co to stojí.

  V dnešní rozpočtově nelehké době je potřeba šetřit, kde se dá. To si uvědomují dokonce i v Černovicích a proto se snaží přicházet s novými a neotřelými nápady, kde přijít k nějaké té koruně. Na přelomu roku tak ušetřili zbavením se dvou nepohodlných radních, letos plánují prodat černovickou pískovnu. Média jsou k Černovicím nespravedlivá. Pokud už o této malebné čtvrti píší, je to buď v souvislosti s Psychiatrickou nemocnicí, nebo jde o křivé nařčení z lumpáren. Ať už jde o [...]

  Čti dál →
 • Hlavní článek Rozvoj Mackovo pozdní odpoledne – středeční debata o územním plánování

  Mackovo pozdní odpoledne – středeční debata o územním plánování

  Do voleb zbývá zase o týden míň, proto je čas na další diskuzní téma. Tentokrát se podíváme na proslulé brněnské územní plánování, které pod patronací Ladi Macky a Mgr. Kateřiny Leopoldové z Odboru územního chaosu a destrukce nabývá dost apokalyptických podob. Debata proběhne ve středu 28. května od 18 hodin v Eleven clubu na Dominikánské 11. “Brno, jediný vtip, ve kterém lze bydlet”, je sice moc príma, pokud se však bude město urbanisticky vyvíjet tak, jak Macek s Leopoldovou plánují [...]

  Čti dál →
 • Hlavní článek Rozvoj Zpráva z inspekční cesty do pražského Institutu plánovaní a rozvoje

  Zpráva z inspekční cesty do pražského Institutu plánovaní a rozvoje

  Jedním slovem: Takurčitě! Podrobně: Jak vypadá územní plánovaní v Brně, všichni víme. Útvar hlavního architekta byl před mnoha a mnoha lety zrušen, obsahově příbuznou funkci dnes zastává Kateřina Leopoldová, šéfka odboru, jemuž nikdo neřekne jinak než Odbor územního chaosu a destrukce. Leopoldová razí tezi, že na OUPRu (ve skutečnosti odbor územního plánování a rozvoje) není místo pro odbornost a architekturu, že zdejší zaměstnanci jsou pouhými úředníky s razítkem. Všechny, kteří kdy nesouhlasili s nějakým hypermarketem a snažili se dodržovat územní [...]

  Čti dál →
 • Bezpečnost Hlavní článek Konečné řešení cigánské otázky v Brně!

  Konečné řešení cigánské otázky v Brně!

  Poslední dobou nám chodí různé maily – v mnoha z nich se nás lidé ptají, proč chodí bílí do vězení na 10 let a Romové jen na dva, proč mají Romové vyšší příspěvky než Češi atakdále… Jsme si vědomi, že se v tomto tématu nemůžeme poměřovat s nejoblíbenějším českým politikem, Tomiem Okamurou, který si téma Romů zvolil z ryze populistických důvodů, a pokud by v české společnosti obdobně rezonovalo například téma ženské obřízky, tak by se na billboardu vyfotil s [...]

  Čti dál →
 • Hlavní článek Otevřenost Portál primátora Radnice Rozvoj Potvrzeno. AUpark bude, i kdyby mělo Krno lehnout popelem!

  Potvrzeno. AUpark bude, i kdyby mělo Krno lehnout popelem!

  (Aktualizace 14.4.2014) Chceme tímto poděkovat nejlepšímu Primátorovi, Bc. Romanu Onderkovi, za jeho dlouhodobý přínos pro rozvoj našeho města v duchu populárních kolotočářských tradic. Dlouhodobě nehledí na módní zájmy a potřeby obyvatel, ale koncepčně plánuje a buduje. Před rokem a půl jsme napsali, že AUpark bude postaven za jakýchkoli okolností a naše predikce se naplnila. Uprostřed ničeho vyroste obrovská tržnice a Krno se může těšit na další, tolik populární, dopravní kolaps – tentokrát na ulicích Opuštěná a Zvonařka. Magistrát podporuje lokální [...]

  Čti dál →
 • Hlavní článek Otevřenost Získat smlouvy na opravu Milady Horákové? Nemožné!

  Získat smlouvy na opravu Milady Horákové? Nemožné!

  Jak jsme zjišťovali, jak fungují městské firmy. Brněnské městské firmy stále smlouvy neposkytují. Ke smlouvám na opravu ulice Milady Horákové, rekonstrukci Riviéry či na SMS jízdenky se nelze dostat. Brno, 8. 4. 2014 – V rámci přípravy na úlohu zastupitelů jsme se chtěli zorientovat v tom, jak fungují městské firmy. První test byl, jak poskytují informace. Výsledek je tragický. 19 dnů po odeslání žádosti informaci máme smlouvy od pouhých tří městských firem, Lesy města Brna nás poslaly k nahlédnutí do [...]

  Čti dál →